Pieteiktie sportisti:

Dmitry Sheremet 1
BJM OP E
UA SSCU registration is completed
Vytautas MotuzasBJM OP ELIT TOP Dogz registration is completed
Ridas KaraškaBJM OP ELIT FluidusYour registration is not valid as payment hasn't received.
Tomas Būdvytis BJM OP E
LIT
 TOP Dogz registration is completed
Kaspars Krievs
BJM OP E 
LAT Dog Sport Carnikava
reģistrācija pabeigta
Raimonds Kleinbergs BJM OP V LAT RaceDog Latvia
reģistrācija pabeigta
Artūras BaniulisBJM OP V 
LIT Individuāliregistration is completed
Lloyd Clark 1BJM OP V UK Forest of Dean Canicross registration is completed
Egidijus Dagilis
BJM OP VLIT Fluidus
registration is completed
     
Dmitry Sheremet 2
BJM NB E UA SSCU registration is completed
Paulius Krupauskas BJM NB E
LIT Individuāliregistration is completed
Andrejs Osipovs BJM NB VLAT RaceDog Latviareģistrācija pabeigta
Olegas Čelpanovas
BJM NB VLIT Fluidusregistration is completed.
Taivo Kangilaski
BJM NB VEST
 Baltosportregistration is completed
     
Ginta Elizabeth KleinbergaBJW OP ELAT RaceDog Latviareģistrācija pabeigta
Heidi Liimatainen 1BJW OP EFIN Team We Run registration is completed
Kristina Motuzienė BJW OP ELIT TOP Dogz registration is completed
Kathrin HofmannBJW OP EGER
 Mitteldeutscher Schlittenhunde clubregistration is completed
Anita Reine 1BJW OP VLAT  Individuālireģistrācija pabeigta
Kristīne Petrovska - Lazdiņa BJW OP VLAT 
 RaceDog Latviareģistrācija pabeigta
Ingūna BrūvereBJW OP V
LAT DogSport Carnikavareģistrācija pabeigta
Sarmīte Linde 1BJW OP V
LAT  DogSport Carnikava 
reģistrācija pabeigta
     
Inga Krupauskienė BJW NB ELIT Individuāli registration is completed
Evija ZiediņaBJW NB ELAT  RaceDog Latvia reģistrācija pabeigta
Jūlija OsipovaBJW NB ELAT 
 RaceDog Latvia reģistrācija pabeigta
Elena ZolotuhkinaBJW NB ERUS Gurevsk  registration is completed
Ieva Balode
BJW NB E
LAT
 DogSport Carnikava
 reģistrācija pabeigta
Janne Bergmann
BJW NB E
EST
 Baltosport registration is completed
Anita Reine 2BJW NB VLAT 
 Individuāli reģistrācija pabeigta
     
Mārtiņš KristonsDR4 NB E
LATKSSK  reģistrācija pabeigta
Cezarius Boim
DR4 NB V
LIT Fluidus registration is completed
Kristaps Imaks
DR4 NB V
LATSniega suņi
 reģistrācija pabeigta
     
Alens ZvilnaSC1 OP ELAT  Dog Sport Carnikava
reģistrācija pabeigta
Pavel OtbekinSC1 OP ERUS Individuāliregistration is completed
Nikolajs Kravcovs
SC1 OP ELAT DodKepu.lvreģistrācija pabeigta
Petri KiiskiSC1 OP EFIN kymen vetokoiraseura
registration is completed
Santeri KiiskiSC1 OP J
FIN kymen vetokoiraseuraregistration is completed
Heidi Liimatainen 2
SC1 OP EFIN Team We Run registration is completed
Artūrs JakobsonsSC1 OP ELAT DogSport Carnikava
reģistrācija pabeigta
Sara Pöllänen 1SC1 OP EFIN
 Team We Run registration is completed
Sara Pöllänen 2
SC1 OP EFIN
 Team We Run registration is completed
Rauno-Sten Reile
SC1 NB EEST Estonian Sleddog Team registration is completed
Richard Põldmaa  1SC1 NB V
EST
 Baltosportregistration is completed
Ernesta KaraškieneSC1 NB ELIT  Fluidus Your registration is not valid as payment hasn't received.
     
Kathrin Hofmann
SC2 OP E
GER Mitteldeutscher Schlittenhunde club
registration is completed
Edijs BrūverisSC2 OP VLAT DogSport Carnikavareģistrācija pabeigta
Sarmīte Linde 2SC2 OP V LAT  DogSport Carnikavareģistrācija pabeigta
Peep EllerSC2 NB VEST Estonian Sleddog Team registration is completed
Richard Põldmaa 2SC2 NB V
EST
 Baltosportregistration is completed
Jaanus KaljulaSC2 NB VEST  Baltosportregistration is completed
     
Raul ReiljanCCM EEST Estonian Sleddog Team registration is completed
Egons Ansbergs CCM ELAT RaceDog Latviareģistrācija pabeigta
Lauri Pugast
CCM EEST
 Baltosportregistration is completed
Dagnis Boltrikovs CCM ELAT DodKepu.lvreģistrācija pabeigta
Igors Martinovs
CCM ELAT DogSport Carnikava
Reģistrācija nav akceptēta.
Tomas Būdvytis CCM ELIT
 TOP Dogzregistration is completed
Bogdan Karpovič CCM ELIT TOP Dogzregistration is completed
Edmunds MelkertsCCM E LAT DogSport Carnikavareģistrācija pabeigta
Uldis KuklisCCM E
LAT  Zemgales Kinoloģiskais klubsreģistrācija pabeigta
Sergejs PrankunsCCM VLAT Alūksnereģistrācija pabeigta
Lloyd Clark 2CCM VUK Forest of Dean Canicross registration is completed
Aleksandras Keiras
CCM VLIT
 Auksinis Feniksas
registration is completed
Tarvo SiimCCM VEST Baltosportregistration is completed
     
Liena KalniņaCCW ELAT Dodkepu.lvreģistrācija pabeigta
Alise PutraimaCCW ELAT Limbaži SKRIEN reģistrācija pabeigta
Kristīne SniedzeCCW ELAT Racedog Latvia reģistrācija pabeigta
Līva Liepkalne
CCW ELAT Individuālireģistrācija pabeigta
Monyka Venyte
CCW ELIT Fluidus registration is completed
Dace Almane 
CCW ELAT Dog Sport Carnikavareģistrācija pabeigta
Lelde Rāviņa
CCW E
LAT Individuālireģistrācija pabeigta, PRINS LATVIA konkursa uzvarētāja
Evita Bole
CCW E 
LAT DodKepu.lvreģistrācija pabeigta
Elīna Klinklāva
CCW J
LAT DodKepu.lvreģistrācija pabeigta
Daido Dagne BrūvereCCW J
LAT Dog Sport Carnikavareģistrācija pabeigta
Svetlana AndreicēnaCCW VLAT DodKepu.lvreģistrācija pabeigta
Baiba MežgaileCCW VLAT Limbaži SKRIEN reģistrācija pabeigta
Tarja Tihuja CCW V
FIN
 Team we runregistration is completed 
     
Mikus Kalniņš
TīģeriLAT DodKepu.lvreģistrācija pabeigta
Sintija PreisaTīģeriLAT Sniega suņi
reģistrācija pabeigta 
Luīze Daniela MitrofanovaTīģeriLAT Sniega suņi
reģistrācija pabeigta 
Anete ViziņaTīģeriLAT RaceDog Latviareģistrācija pabeigta 
Matas Krupauskas TīģeriLIT Individuāliregistration is completed
Maksim Keiras
TīģeriLIT Auksinis Feniksasregistration is completed
Ketija AugustāneTīģeri LAT  DogSport Carnikavareģistrācija pabeigta
Aleksa ČaupalaTīģeri
LAT 
 DogSport Carnikavareģistrācija pabeigta
Roberts Aleksis Glazers
Tīģeri
LAT DodKepu.lv reģistrācija pabeigta
Markuss Kristians Krievs
TīģeriLAT
 DogSport Carnikava
 reģistrācija pabeigta
Artūrs Beļikovs TīģeriLAT DodKepu.lv  reģistrācija pabeigta
     
Rustis KaraškaKaķiLIT FluidusYour registration is not valid as payment hasn't received.
Taja Keiras
KaķiLIT Auksinis Feniksasregistration is completed
Milda Venytė KaķiLIT
 Fluidusregistration is completed
Ralfs MelkertsKaķiLAT DogSport Carnikavareģistrācija pabeigta
Elīza MālnieceKaķi
LAT  RaceDog Latviareģistrācija pabeigta
Rene Kangilaski
KaķiEST
 Baltosportregistration is completed
Arvis Liniņš
Kaķi
LAT  DogSport Carnikava 
reģistrācija pabeigta
     
Martyna Krupauskaitė PelesLIT Individuāliregistration is completed
Kipras KaraškaPelesLIT FluidusYour registration is not valid as payment hasn't received.
Veronika Solienko
PelesRUS
 -registration is completed
Olivija ČaupalaPeles LAT DogSport Carnikava reģistrācija pabeigta
Dens GrigansPeles 
LAT  DogSport Carnikava reģistrācija pabeigta 
Jēkabs Pērkons BalodisPeles 
LAT
 RaceDog Latviareģistrācija pabeigta
Elza DombravaPeles
LAT
 DogSport Carnikava 
reģistrācija pabeigta
Sabīne Krieva
Peles 
LAT  DogSport Carnikava  reģistrācija pabeigta
Kevin Ulst
Peles  EST
 -
registration is completed

Pieteikti dalībnieki no šādām valstīm: Apvienotā Karaliste, Igaunija, Krievija, Latvija, Lietuva, Somija, Ukraina, Vācija.

0
Mājaslapa veidota sadarbībā ar SIA "NO MANIS".
Jebkura racedog.lv informācijas pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.                                                                                               


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos

www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti

 .