Class No. Name, Surname Country Km First start Place Second start Place Time Total Difference Leader Difference Previous Average Speed (km/h) Place Final Warning
BJM 14 Tomas Būdvytis 1 LIT 5.20 00:09:52 1 00:10:31 1 00:20:23 00:00:00 00:00:00 30.6 1
BJM 5 Dmitry Sheremet 1 UA 5.20 00:10:37 2 00:10:56 2 00:21:33 00:01:10 00:01:10 29.0 2
BJM 1 Raimonds Kleinbergs LV 5.20 00:10:58 4 00:11:25 4 00:22:23 00:02:00 00:00:50 27.9 3
BJM 6 Lloyd Clark 1 UK 5.20 00:11:31 6 00:11:22 3 00:22:53 00:02:30 00:00:30 27.3 4
BJM 11 Kaspars Krievs LV 5.20 00:11:06 5 00:12:30 5 00:23:36 00:03:13 00:00:43 26.4 5 WR 80.3.2.
BJM 15 Artūras Baniulis LIT 5.20 00:16:21 7 00:17:17 6 00:33:38 00:13:15 00:10:02 18.6 6
BJM 16 Egidijus Dagilis LIT 5.20 00:17:45 8 00:19:57 7 00:37:42 00:17:19 00:04:04 16.6 7 15 sec. WR. 80.3.2.
BJM 13 Vytautas Motuzas LIT 5.20 00:10:57 3   DNS NA NA
           
BJM NB 19 Taivo Kangilaski EST 5.20 00:10:56 1 00:12:00 1 00:22:56 00:00:00 00:00:00 27.2 1
BJM NB 21 Olegas Čelpanovas LIT 5.20 00:12:34 2 00:13:26 2 00:26:00 00:03:04 00:03:04 24.0 2 15 sec. WR. 80.3.2. / WR. 26.1.
BJM NB 45 Dmitry Sheremet 2 UA 5.20 00:13:37 3 00:15:07 3 00:28:44 00:05:48 00:02:44 21.7 3
BJM NB 20 Paulius Krupauskas LIT 5.20 00:13:46 4 00:16:04 4 00:29:50 00:06:54 00:01:06 20.9 4
BJM NB 18 Andrejs Osipovs LV 5.20 00:13:53 5 00:17:12 5 00:31:05 00:08:09 00:01:15 20.1 5
           
BJW 2 Heidi Liimatainen 1 FIN 5.20 00:10:27 1 00:10:32 1 00:20:59 00:00:00 00:00:00 29.7 1
BJW 3 Ginta Elizabeth Kleinberga LV 5.20 00:10:50 2 00:10:52 2 00:21:42 00:00:43 00:00:43 28.8 2
BJW 12 Ingūna Brūvere LV 5.20 00:12:07 3 00:12:44 3 00:24:51 00:03:52 00:03:09 25.1 3
BJW 4 Sarmīte Linde 1 LV 5.20 00:13:37 5 00:14:18 4 00:27:55 00:06:56 00:03:04 22.4 4
BJW 17 Kristina Motuzienė LIT 5.20 00:13:09 4 00:18:42 7 00:31:51 00:10:52 00:03:56 19.6 5
BJW 42 Kristīne Petrovska - Lazdiņa LV 5.20 00:16:06 6 00:15:52 5 00:31:58 00:10:59 00:00:07 19.5 6
BJW 7 Anita Reine 1 LV 5.20 00:17:14 7 00:17:54 6 00:35:08 00:14:09 00:03:10 17.8 7
BJW 10 Kathrin Hofmann 1 GER 5.20 00:18:25 8   DNS NA NA
           
BJW NB 27 Jūlija Osipova LV 5.20 00:14:47 1 00:15:26 1 00:30:13 00:00:00 00:00:00 20.7 1
BJW NB 23 Elena Zolotuhina RUS 5.20 00:15:31 3 00:16:13 2 00:31:44 00:01:31 00:01:31 19.7 2
BJW NB 22 Evija Ziediņa LV 5.20 00:15:15 2 00:17:07 3 00:32:22 00:02:09 00:00:38 19.3 3
BJW NB 26 Janne Bergmann EST 5.20 00:15:47 4 00:17:52 5 00:33:39 00:03:26 00:01:17 18.5 4 WR. 80.3.5.
BJW NB 25 Ieva Balode LV 5.20 00:16:52 5 00:17:23 4 00:34:15 00:04:02 00:00:36 18.2 5
BJW NB 24 Inga Krupauskienė LIT 5.20 00:18:00 6 00:21:12 6 00:39:12 00:08:59 00:04:57 15.9 6 WR. 80.3.5.
BJW NB 47 Anita Reine 2 LV 5.20 00:24:22 7 00:26:36 7 00:50:58 00:20:45 00:11:46 12.2 7
           
CCM 53 Bogdan Karpovič  LIT 5.20 00:18:00 1 00:18:49 2 00:36:49 00:00:00 00:00:00 16.9 1
CCM 52 Tomas Būdvytis 2 LIT 5.20 00:18:21 2 00:18:37 1 00:36:58 00:00:09 00:00:09 16.9 2
CCM 50 Tarvo Siim EST 5.20 00:18:50 3 00:19:31 3 00:38:21 00:01:32 00:01:23 16.3 3
CCM 48 Raul Reiljan EST 5.20 00:19:26 5 00:19:49 4 00:39:15 00:02:26 00:00:54 15.9 4
CCM 54 Edmunds Melkerts LV 5.20 00:19:26 4 00:20:11 5 00:39:37 00:02:48 00:00:22 15.8 5
CCM 73 Egons Ansbergs LV 5.20 00:21:12 6 00:22:20 6 00:43:32 00:06:43 00:03:55 14.3 6
CCM 49 Lauri Pugast EST 5.20 00:21:44 7 00:22:27 7 00:44:11 00:07:22 00:00:39 14.1 7
CCM 57 Lloyd Clark 2 UK 5.20 00:22:15 9 00:23:34 8 00:45:49 00:09:00 00:01:38 13.6 8
CCM 55 Sergejs Pranckuns LV 5.20 00:23:30 10 00:24:04 9 00:47:34 00:10:45 00:01:45 13.1 9
CCM 51 Dagnis Boltrikovs  LV 5.20 00:25:41 11 00:26:51 10 00:52:32 00:15:43 00:04:58 11.9 10
CCM 56 Uldis Kuklis LV 5.20 00:21:59 8   DNS NA NA
CCM 58 Aleksandras Keiras LIT 5.20 00:33:20 12   DNS NA NA
           
CCW 63 Dace Almane  LV 5.20 00:19:45 1 00:20:54 2 00:40:39 00:00:00 00:00:00 15.4 1
CCW 62 Alise Putraima LV 5.20 00:21:29 2 00:20:52 1 00:42:21 00:01:42 00:01:42 14.7 2
CCW 59 Monyka Venyte LIT 5.20 00:22:55 3 00:24:25 3 00:47:20 00:06:41 00:04:59 13.2 3
CCW 70 Tarja Tihula  FIN 5.20 00:24:59 5 00:26:03 4 00:51:02 00:10:23 00:03:42 12.2 4
CCW 66 Lelde Rāviņa LV 5.20 00:24:21 4 00:26:58 5 00:51:19 00:10:40 00:00:17 12.2 5
CCW 68 Svetlana Andreicēna LV 5.20 00:24:59 6 00:27:01 6 00:52:00 00:11:21 00:00:41 12.0 6
CCW 60 Kristīne Sniedze LV 5.20 00:26:44 8 00:27:30 7 00:54:14 00:13:35 00:02:14 11.5 7
CCW 69 Baiba Mežgaile LV 5.20 00:27:26 10 00:28:08 8 00:55:34 00:14:55 00:01:20 11.2 8
CCW 72 Līva Liepkalne LV 5.20 00:29:15 11 00:28:09 9 00:57:24 00:16:45 00:01:50 10.9 9
CCW 71 Elīna Klinklāva LV 5.20 00:26:48 9 00:31:42 10 00:58:30 00:17:51 00:01:06 10.7 10
CCW 65 Liena Kalniņa LV 5.20 00:37:40 12 00:37:46 11 01:15:26 00:34:47 00:16:56 8.3 11
CCW
64 Ilze Maderniece
LV
5.20
 00:26:43 7 DNS NA    NA
 
CCW 61 Daido Dagne Brūvere LV 5.20   DNS   DNS NA NA
CCW 67 Evita Bole LV 5.20   DNS   DNS NA NA
           
DR4 29 Mārtiņš Kristons LV 5.20 00:12:03 1 00:12:57 1 00:25:00 00:00:00 00:00:00 25.0 1
DR4 30 Cezarius Boim LIT 5.20 00:18:14 2 00:22:07 2 00:40:21 00:15:21 00:15:21 15.5 2
DR4 74 Kristaps Imaks LV 5.20 00:19:00 3 00:29:30 3 00:48:30 00:23:30 00:08:09 12.9 3
           
SC1 33 Alens Zvilna LV 5.20 00:11:04 1 00:11:08 1 00:22:12 00:00:00 00:00:00 28.1 1
SC1 34 Petri Kiiski FIN 5.20 00:11:15 3 00:11:39 2 00:22:54 00:00:42 00:00:42 27.2 2
SC1 35 Artūrs Jakobsons LV 5.20 00:11:14 2 00:11:48 3 00:23:02 00:00:50 00:00:08 27.1 3
SC1 31 Pavel Otbekin RUS 5.20 00:12:07 4 00:12:26 5 00:24:33 00:02:21 00:01:31 25.4 4
SC1 32 Santeri Kiiski FIN 5.20 00:13:02 6 00:12:08 4 00:25:10 00:02:58 00:00:37 24.8 5
SC1 8 Sara Pöllänen 1 FIN 5.20 00:12:49 5 00:13:20 6 00:26:05 00:03:53 00:00:55 21.2 6
SC1 39 Heidi Liimatainen 2 FIN 5.20 00:13:21 7 00:13:35 7 00:26:56 00:04:44 00:01:46 23.2 7
SC1 9 Richard Põldmaa  1 EST 5.20 00:14:33 8 00:14:44 8 00:29:17 00:07:05 00:00:18 21.3 8
SC1 44 Sara Pöllänen 2 FIN 5.20 00:15:39 9 00:16:10 9 00:31:49 00:09:37 00:02:32 19.8 9
SC1 40 Rauno-Sten Reile EST 5.20 00:16:45 10 00:18:01 10 00:34:46 00:12:34 00:05:29 17.9 10
SC1 37 Nikolajs Kravcovs LV 5.20 00:20:59 11 00:27:08 11 00:48:07 00:25:55 00:13:21 13.0 11 WR. 26.1.
           
SC2 46 Richard Põldmaa  2 EST 5.20 00:14:00 1 00:14:06 1 00:28:06 00:00:00 00:00:00 22.2 1
SC2 36 Edijs Brūveris LV 5.20 00:16:11 3 00:14:33 2 00:30:44 00:02:38 00:02:38 20.3 2
SC2 41 Sarmīte Linde 2 LV 5.20 00:15:46 2 00:16:47 3 00:32:33 00:04:27 00:01:49 19.2 3
SC2 38 Kathrin Hofmann 2 GER 5.20 00:20:05 4 00:20:43 4 00:40:48 00:12:42 00:08:15 15.3 4
SC2 42 Peep Eller EST 5.20   DNS   DNS NA NA
SC2 43 Jaanus Kaljula EST 5.20   DNS   DNS NA NA
               
               
0
Mājaslapa veidota sadarbībā ar SIA "NO MANIS".
Jebkura racedog.lv informācijas pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.                                                                                               


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos

www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti

 .