Class Number Name Team Distance (km) Start Time Finish Time Time Difference Leader Difference Previous Average Speed (km/h) Place
BJM 50 Valters Luka Kleinbergs 1 LAT 3,10 19:02:00 19:07:29 00:05:29 00:00:00 00:00:00 33,92 1
BJM 58 Taivo Kangilaski EST 3,10 19:03:00 19:08:48 00:05:48 00:00:19 00:00:19 32,07 2
BJM 60 Raimonds Kleinbergs LAT 3,10 19:05:00 19:10:50 00:05:50 00:00:21 00:00:02   3
BJM 59 Armands Krauklis LAT 3,10 19:04:00           DNS
            
BJW 56 Ginta Kleinberga LAT 3,10 19:01:00 19:08:05 00:07:05 00:00:00 00:00:00 26,26 1
BJW 59 Evija Ziediņa LAT 3,10 19:06:00 19:13:10 00:07:10 00:00:05 00:00:05   2
BJW 99 Kristīne Petrovska - Lazdiņa LAT 3,10 19:43:00 19:50:33 00:07:33 00:00:28 00:00:23   3
BJW 55 Jūlija Osipova 1 LAT 3,10 19:00:00 19:07:50 00:07:50 00:00:45 00:00:17 23,74 4
BJW 95 Jūlija Osipova 2 LAT 3,10 19:39:00 19:47:28 00:08:28 00:01:23 00:00:38   5
BJW 62 Sanita Vovere   LAT 3,10 19:07:00 19:20:45 00:13:45 00:06:40 00:05:17   6
            
CCM 66 Tarvo Siim EST 3,10 19:11:00 19:20:56 00:09:56 00:00:00 00:00:00   1
CCM 96 Raitis Smirnovs LAT 3,10 19:40:00 19:50:21 00:10:21 00:00:25 00:00:25   2
CCM 70 Ivars Veisis LAT 3,10 19:15:00 19:25:41 00:10:41 00:00:45 00:00:20   3
CCM 67 Egons Ansbergs    LAT 3,10 19:12:00 19:24:42 00:12:42 00:02:46 00:02:01   4
CCM 68 Artis Kokorevičs LAT 3,10 19:13:00 19:25:56 00:12:56 00:03:00 00:00:14   5
CCM 72 Aleksandrs Drizļionoks LAT 3,10 19:17:00 19:31:07 00:14:07 00:04:11 00:01:11   6
CCM 71 Kristaps Zutis LAT 3,10 19:16:00 19:33:09 00:17:09 00:07:13 00:03:02   7
CCM 69 Maksims Davidovs LAT 3,10 19:14:00 19:34:06 00:20:06 00:10:10 00:02:57   8
CCM 73 Valters Grabovskis LAT 3,10 19:18:00           DNS
            
CCW E 79 Gunda Šabanova LAT 3,10 19:24:00 19:35:49 00:11:49 00:00:00 00:00:00   1
CCW E 51 Laura Krivteža LAT 3,10 19:36:00 19:48:36 00:12:36 00:00:47 00:00:47   2
CCW E 75 Līva Balode  LAT 3,10 19:20:00 19:33:22 00:13:22 00:01:33 00:00:46   3
CCW E 80 Diāna Davidova LAT 3,10 19:25:00 19:42:56 00:17:56 00:06:07 00:04:34   4
CCW E 76 Jeļena Kopasova LAT 3,10 19:21:00 19:39:04 00:18:04 00:06:15 00:00:08   5
CCW E 77 Anastasija Kalačikova LAT 3,10 19:22:00 19:40:09 00:18:09 00:06:20 00:00:05   6
CCW E 94 Madara Ustinova LAT 3,10 19:38:00 19:59:34 00:21:34 00:09:45 00:03:25   7
CCW E 74 Anne Madara Gavariņa LAT 3,10 19:19:00           DNS
CCW E 78 Agnese Grabovska  LAT 3,10 19:23:00           DNS
CCW E 93 Ieva Spruženiece LAT 3,10 19:37:00           DNS
            
CCW J 83 Anete Viziņa LAT 3,10 19:27:00 19:41:21 00:14:21 00:00:00 00:00:00   1
CCW J 82 Trīne Lazdiņa LAT 3,10 19:26:00 19:40:27 00:14:27 00:00:06 00:00:06   2
CCW J 84 Marta Gulbe LAT 3,10 19:28:00 19:44:07 00:16:07 00:01:46 00:01:40   3
CCW J 85 Sintija Preisa LAT 3,10 19:29:00 19:51:57 00:22:57 00:08:36 00:06:50   4
CCW J 86 Luīze Mitofanova LAT 3,10 19:30:00           DNS
            
CCW V 90 Baiba Mežgaile LAT 3,10 19:34:00 19:48:17 00:14:17 00:00:00 00:00:00   1
CCW V 91 Svetlana Andreicēna LAT 3,10 19:35:00 19:49:32 00:14:32 00:00:15 00:00:15   2
CCW V 87 Sandra Hmelņicka    LAT 3,10 19:30:00 19:45:34 00:15:34 00:01:17 00:01:02   3
CCW V 97 Linda Kleinberga LAT 3,10 19:41:00 19:57:05 00:16:05 00:01:48 00:00:31   4
CCW V 88 Jana Gavare LAT 3,10 19:32:00 19:53:38 00:21:38 00:07:21 00:05:33   5
CCW V 89 Anda Nulle LAT 3,10 19:33:00           DNS
            
SC 63 Richard Põldmaa  EST 3,10 19:08:00 19:15:56 00:07:56 00:00:00 00:00:00   1
SC 64 Andrejs Osipovs  LAT 3,10 19:09:00 19:17:26 00:08:26 00:00:30 00:00:30   2
SC 98 Valters Luka Kleinbergs 2 LAT 3,10 19:42:00 19:50:35 00:08:35 00:00:39 00:00:09   3
SC 65 Aivar Narusson EST 3,10 19:10:00           DNS
Mājaslapa veidota sadarbībā ar SIA "No Manis"                                                                                                
 

Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos
Jebkura racedog.lv informācijas pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.

 .