“Sēņu Kauss 2018”
25.08.2018, Bukulti
Konkursu apraksts:

1. “Ah, kāds talants pazūd!” -  ikviens dalībnieks brīvajā formā var nodemonstrēt sava mīluļa talantus. Žūrija vērtēs triku oriģinalitāti, izpildes precizitāti un dalībnieku meistarību..Maksimālais uzstāšanās laiks-3 minūtes. Konkursa laikā suns var būt bez pavadas. Citiem suņiem tajā laikā ir jābūt pavadā. Dalībnieks ar suni tiek noņemts no konkursa, ja suns aiziet prom no konkursa laukuma; ja suns izdara jebkādu agresivitāti pret tiesnesi, citiem suņiem vai dalībniekiem; par rupju izturēšanos pret suni.

2. "Caur visiem šķēršļiem” - suņu piesaukšana uz laiku. Suns tiek novietots (var gulēt, sēdēt, stāvēt) pirms starta līnijas. Dalībnieks pats aiziet aiz finiša līnijas. Pēc tiesneša signāla dalībnieks piesauc savu suni. Var izmantot jebkādas komandas. Ja ir nepieciešamība, tad starta līnijā suni var pieturēt palīgs. Pēc tam, kad suns šķērso finiša līniju, viņam ir jāapsēžas blakus saimniekam. Saimnieks var palīdzēt sunim apsēsties. Suns veic distanci bez pavdas. Citiem suņiem tajā laikā ir jābūt pavadā. Dalībnieks ar suni tiek noņemts no konkursa, ja pirms finiša līnijas noķer suni; ja pēc trešās reizes, kad suns nolikts uz starta līnijas, suns pārkāpj līniju vai aiziet prom no starta līnijas ātrāk par saimnieka signālu; ja suns aiziet prom no konkursa laukuma ; ja suns izdara jebkādu agresivitāti pret tiesnesi, citiem suņiem vai dalībniekiem; par rupju izturēšanos pret suni. Distancē tiks novietoti priekšmeti, uzmanību novēršanai – mantiņas, bļodiņas ar našķiem un tml. Suņa uzdevums ir pēc iespējas ātrāk tikt pie sava saimnieka finiša līnijā. Par tīšu pieskārienu katram priekšmetam sods 10 sekundes.

3. “Ķer un nes” – šis konkurss notiek pēc atvieglotiem “pitch and go” noteikumiem. Cilvēks mēt bumbiņu, vai kādu citu drošu priekšmetu, bet suns to atnes. Suns pie starta līnijas var sēdēt, stāvēt, gulēt. Suns veic distanci bez pavdas. Citiem suņiem tajā laikā ir jābūt pavadā. Dalībniekam mešanas laikā ir jāstav pirms starta līnijas. Pēc tiesneša signāla dalībnieks sāk mest aportu. Atkarībā no tā, kurā zonā priekšmets bija pacelts, komanda saņem punktus. Sunim atnesot aportu līdz sportistam, ir jāšķerso starta līniju. Konkursa mērķis – minūtes laikā saņemt maksimālo punktu skaitu. Ja suns nenes priekšmetu, tad cilvēkam ir tiesības pašam aizskriet pēc priekšmeta un atnest to kopā ar savu suņi uz startu. Šajā gadījumā punkti nebūs pieskaitīti. Dalībnieks ar suni tiek noņemts no konkursa, ja suns aiziet prom no konkursa laukuma; ja suns izdara jebkādu agresivitāti pret tiesnesi, citiem suņiem vai dalībniekiem; par rupju izturēšanos pret suni.

0
Mājaslapa veidota sadarbībā ar SIA "NO MANIS".
Jebkura racedog.lv informācijas pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.                                                                                               


Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos

www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti

 .