Atteikuma tiesības

Ja esat Patērētājs, tad uz Jums attiecas šīs Atteikuma tiesības. Saskaņā ar „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma” 1.panta 3.punktu, Patērētājs ir fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.

Saskaņā ar Atteikuma tiesībām, Patērētājs 14 dienu laikā no pirkuma brīža var atgriezt preci, nepaskaidrojot atgriešanas iemeslus. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

Izmantojot Atteikuma tiesības, lūdzam ņemt vērā sekojošus nosacījumus:
- pārbaudiet, bet nelietojiet preci;
- saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju.

Gadījumā, ja vēlaties atteikties no preces, lūdzu aizpildiet atteikuma veidlapu (Atteikuma veidlapa) un kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu nosūtiet to mums uz Vārnu iela 10-10, Rīga, LV-1009 (kā saņēmēju norādot SIA "Gundogs Media") ar Latvijas pasta kurjera (ar piegādi uz konkrēto adresi) vai cita kurjera starpniecību.

Par preces nogādāšanu preču saņemšanas punktā un izdevumu segšanu ir atbildīgs klients, nodrošinot atbilstošu transportēšanas iepakojumu - orģinālajam preces iepakojumam obligāti jābūt iepakotam citā transportēšanas iepakojumā. Preces nav iespējams nosūtīt uz Omniva / DPD pakomātu vai uz Latvijas pasta nodaļu, jo šādā gadījumā mēs tās nesaņemsim. Tās ir jāpiegādā uz adresi: Vārnu iela 10-10, Rīga, LV-1009 (kā saņēmēju norādot SIA "Gundogs Media") ar Latvijas pasta kurjera  (ar piegādi uz konkrēto adresi) vai kurjera starpniecību.

Gribu atgriezt preci. Kā man rīkoties?
1) Izdrukājiet atteikuma veidlapu un aizpildiet to (Atteikuma veidlapa)
2) Izdrukājiet elektronisko rēķinu.
3) Preci ar tās oriģināliepakojumu ievietojiet sūtīšanas kartona kastē.
4) Sūtīšanas kastē ievietojiet aizpildīto atteikuma veidlapu un elektronisko rēķinu.
5) Nosūtiet sūtījumu ar Latvijas pasta vai kurjera starpniecību uz adresi: "SIA "Gundogs Media"", Vārnu iela 10-10, Rīga, LV-1009, Latvija
6) Uz e-pastu: [email protected] nosūtiet sūtījuma izsekošanas kodu /numuru.

Ar kādu kurjeru, lai es atgriežu preci?
1) Omniva pakalpojums: "kurjers" vai "pakomāts-kurjers" ar piegādi uz konkrēto adresi
2) Latvijas pasta kurjers ar piegādi uz konkrēto adresi
3) BEPickUP.lv ar piegādi uz konkrēto adresi
4) Velokurjers.lv ar piegādi uz konkrēto adresi
5) Venipack kurjers ar piegādi uz konkrēto adresi
6) Itella kurjers ar piegādi uz konkrēto adresi
7) CityExpress kurjers ar piegādi uz konkrēto adresi
8) UPS kurjers ar piegādi uz konkrēto adresi
9) DPD  pakalpojums: "kurjers" vai "pakomāts-kurjers" ar piegādi uz konkrēto adresi

14 kalendāro dienu laikā no augstākminēto lietu saņemšanas brīža, mēs atgriezīsim Jums naudu uz Jūsu, Atteikuma tiesību veidlapā norādīto, bankas kontu.
Uzmanību! Atteikuma tiesības nedarbojas, ja Jūs pasūtat specializētu (pielāgotu) izmēru ekipējumam (kanikrosa josta, pavada, suņu iemaukti, cepures u.c.). Atbilstoši MK noteikumiem Nr.255, "Noteikumi par distances līgumu", 22. panta: Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja (22.3.) prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu sazinieties ar mums e-pastā: [email protected]