Lietošanas noteikumi

INFORMĀCIJA MŪSU TĪMEKĻA VIETNĒ
Darām visu, kas ir mūsu spēkos, lai mūsu tīmekļa vietnes funkcijas nebūtu traucētas, taču negarantējam tīmekļa vietnes pieejamību vai piekļuvi tai un neuzņemamies atbildību (izņemot šajā dokumentā noteikto) par bojājumiem, zaudējumiem vai izmaksām, kas radušies tāpēc, ka tīmekļa vietne nav bijusi pieejama vai neesi varējis tai piekļūt. Ja ir nepareizi norādītas cenas, mēs paturam tiesības tās labot un nepārdot preci par cenu, ko sākotnēji redzēji mūsu tīmekļa vietnē.

SAITES UN DALĪŠANĀS
Visas saites vai iespējas dalīties ar saturu (sociālajos tīklos, blogos un līdzīgās lapās un pakalpojumos) mūsu tīmekļa vietnē ir domātas tikai tavai lietošanai un ērtībām. Saite nenozīmē ne mūsu apstiprinājumu, ne ieteikumu, un tā nenozīmē, ka mēs esam kaut kā saistīti ar tīmekļa vietni, uz kuru ved attiecīgā saite. Mēs neuzņemamies atbildību par tīmekļa vietnēm, uz kurām ved saites mūsu tīmekļa vietnē vai vietnēm, kurās ir saites uz mūsu tīmekļa vietni, un par juridiskajām sekām gadījumos, kad tu slēdz vienošanās ar trešajām pusēm, kas apkalpo minētās tīmekļa vietnes. Mēs neuzņemamies atbildību par zaudējumiem, bojājumiem, izmaksām vai jebkādiem juridiskiem sarežģījumiem, kas radušies minēto vienošanos rezultātā.
Lūdzu, ņem vērā – ja tu tomēr dalīsies ar saturu citās platformās, organizācijai, kas atļauj dalīšanos, var būt citādi noteikumi un nosacījumi. Lūdzu, izlasi noteikumus un nosacījumus jebkurai lapai, kurā gribi ar kaut ko dalīties. Dažos gadījumos noteikumi un nosacījumi var aizliegt dalīšanos ar mūsu saturu.
Mēs neuzņemamies atbildību par zaudējumiem, bojājumiem, izmaksām, kavējumiem vai jebkādiem juridiskiem sarežģījumiem (tostarp jebkāda veida finansiāliem zaudējumiem, piemēram, zaudētu peļņu), kas var rasties kāda notikuma rezultātā, ko mēs nevaram kontrolēt (tostarp jebkādām datu nosūtīšanas, komunikācijas, datoru vai citu iekārtu kļūdām vai to, ka tev kāda iemesla dēļ nav iespējams piekļūt tīmekļa vietnei kādas kļūdas vai aizkavēšanās dēļ, sūtot vai saņemot kādu paziņojumu vai norādi pastā vai kādā elektroniskā medijā).

AUTORTIESĪBAS
Visu tīmekļa vietnes sadaļu saturs pieder SIA "Gundogs Media". Īpašumtiesības attiecas uz visu tekstu, aprakstiem un attēliem. Tās attiecas arī uz tirdzniecības zīmēm mūsu nosaukumā un logotipā.
Mūsu tīmekļa vietnes fragmentus drīkst lejupielādēt datora cietajā diskā un izdrukāt personīgai lietošanai. Lejupielādētos fragmentus drīkst arī kopēt, ja vien tas netiek darīts peļņas gūšanas nolūkā.
Satura daļu vai visa satura reproducēšana jebkādā veidā ir aizliegta, izņemot gadījumus, kad tā ir personīgai lietošanai. Mūsu tīmekļa vietnes saturu nedrīkst kopēt vai citādi iekļaut vai uzglabāt citā tīmekļa vietnē, elektroniskā datu izguves sistēmā, publikācijā vai citā darbā (drukātā, digitālā vai citā formātā).
Ja tu vēlies lietot kaut ko no mūsu satura citā nolūkā nekā iepriekš norādītie (ieskaitot tīmekļa vietnes kadrēšanu), tev vispirms jāsazinās ar mums un jāiegūst mūsu piekrišana.

PĀRLIECINIES, KA TEV IR ZINĀMA JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA
Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt ar mūsu tīmekļa vietnēm un preču piedāvājumiem saistītos noteikumus. Visas mūsu juridisko noteikumu un nosacījumu izmaiņas stājas spēkā uzreiz pēc ievietošanas tīmekļa vietnē un attiecas uz visu turpmāko mūsu tīmekļa vietnes lietojumu. Regulāri pārbaudi mūsu tīmekļa vietnē publicētos Lietošanas noteikumus un mūsu politikas – kopš tava pēdējā apmeklējuma tajos var būt izdarītas izmaiņas.

KO TU NEDRĪKSTI DARĪT MŪSU TĪMEKĻA VIETNĒ?
Lietojot mūsu tīmekļa vietni, tu nedrīksti: (1) iejaukties vai deaktivizēt ar drošību saistītās lapas funkcijas vai funkcijas, kas nepieļauj vai ierobežo iespēju kopēt vietnē pieejamo saturu; (2) norādīt konta informācijā nepatiesus datus; (3) pieņemt citas personas identitāti bez attiecīgās personas piekrišanas vai izlikties, ka rīkojies šīs fiziskās personas, juridiskās personas vai organizācijas vārdā; (4) izmantot tīmekļa vietni, ja esam tev to lieguši; (5) sūtīt mēstules vai atkārtotus ziņojumus; (6) veikt jebkādas nelikumīgas darbības; (7) modificēt vietni, traucēt tās darbību vai funkcijas vai uzlauzt to; (8) izmantot lapu ļaunprātīgā nolūkā, apzināti izplatot vīrusus, Trojas zirgus, tārpus, loģiskās bumbas vai līdzīgu materiālu vai īstenojot citas darbības, kas kaitē lapai, vietnes lietotāju ierīcēm vai jebkādā veidā atstāj negatīvu iespaidu uz vietnes lietotāju pieredzi vietnē; (9) vākt no lapas datus, izņemot gadījumus, kad tas ir saskaņā ar Lietošanas noteikumiem; (10) ievietot vai pievienot ļaunprātīgu, draudīgu, necenzētu, nepatiesu, šokējošu vai aizvainojošu saturu; (11) īstenot ļaunprātīgas darbības pret citu vietnes lietotāju, darbinieku vai personu vai kaitēt minētajiem; (12) ievietot vai pievienot lietotāja saturu bez satura īpašnieka piekrišanas vai citādi pārkāpt trešo personu autortiesības, tirdzniecības zīmju vai citas tiesības; vai (13) ievietot vai pievienot nepatiesu, personīgu, konfidenciālu vai nomelnojošu informāciju vai komentārus par citu personu (tostarp personīgi apvainot kādu personu nepierādītā likumpārkāpumā vai nopietnā nodarījumā, iespējams, aizskarot šīs personas godu un cieņu to cilvēku acīs, kas izlasa šo informāciju).
Ja tu pārkāpsi šos Lietošanas noteikumus, mēs varam pastāvīgi vai uz laiku liegt tev lietot šo tīmekļa vietni. Mēs varam īstenot citas darbības, tostarp ziņot par tevi policijai vai citām tiesībaizsardzības iestādēm, izteikt brīdinājumu vai uzsākt pret tevi juridisku procesu un piedzīt no tevis šo darbību radītās izmaksas.

VAI TEV IR JAUTĀJUMI?
Ja tev ir jautājumi par šo tīmekļa vietni, sazinies ar mums.